Optoma Photon Go PH31UST mini RGB laser UST projector

Slimme draagbare ultra short throw projector met accu, kleur: zwart

Deze kleine maar krachtige projector wordt aangestuurd door Google TV, een ingebouwde batterij en geavanceerde RGB triple-lasertechnologie en levert 650 lumen aan draagbaar, groot scherm entertainment met één druk op de knop.

De Photon Go is uitgerust met de nieuwste RGB lasertechnologie en biedt een verbluffende 150% DCI-P3 bioscoopkwaliteit kleurnauwkeurigheid voor maximaal 20.000 uur aan levendige, ononderbroken kijkervaring – en met Google TV binnen handbereik kunt u direct uit de doos duiken in uw favoriete apps en shows.

Het lichtgewicht en reisvriendelijke ontwerp van deze projector wordt geleverd met een ingebouwde batterij voor maximaal 1,5 uur draadloze mediaweergave¹ of maximaal 4 uur muziekweergave in de Bluetooth-luidsprekermodus – dus u kunt de nieuwste aflevering van uw favoriete tv-programma bekijken, gamen met vrienden of ontspannen met uw favoriete afspeellijst tot diep in de avond, allemaal draadloos en onderweg, of in het comfort van uw eigen huis.

Met een ultra-short throw lens en innovatieve Time-of-Flight (ToF) technologie voor automatische keystone en focuscorrectie, kunt u direct een perfect geprojecteerd 100″ beeld creëren op minder dan 25 cm afstand van uw gewenste projectieoppervlak – ideaal voor snel en ongedwongen kijken.

Met 2x 10W speakers en geïntegreerde Dolby Audio kunt u genieten van uw favoriete films en muziek met rijke details en meeslepende surround sound, die zich aanpast aan uw opstelling om superieure audio te leveren die uw kijk- en luisterervaring verbetert.

 

Adviesprijs: € 849,- 

Optoma Photon Go main

Full HD geavanceerde RGB triple lasertechnologie
Levendige kleuren en bioscoopkwaliteit details met 150% DCI-P3

Google TV & Google Assistant
Navigeer en stream soepel je favoriete films en shows. Netflix, Disney+ en toegang tot duizenden apps via de Google Play Store

Ultra draagbaar ontwerp met ingebouwde batterij voor maximaal 1,5 uur afspelen van content
Gebruik overal, gewoon richten en afspelen

Automatische keystone en focus
Automatisch aanpassen voor een helder, scherp en perfect recht beeld

Entertainment waar je van houdt. Met een beetje hulp van Google.

Krijg toegang tot je favoriete apps, stream je favoriete films en shows en ontvang samengestelde aanbevelingen met ingebouwde Google TV.

Optoma Photon Go met Google TV

Ruimtevrijheid met ultra-short throw

Optimaliseer uw ruimte en geniet van verbluffende ervaringen op het grote scherm met een ultra-short throw-lens die tot 100-inch beelden projecteert wanneer deze op slechts inches/cm afstand van het projectieoppervlak wordt geplaatst.

Optoma Photon Go UST sfeerfoto

Triple RGB Laser

Triple RGB lasertechnologie biedt uitzonderlijke kleurlevendigheid met een breder, nauwkeuriger spectrum. Het drie-lasersysteem verbetert contrast, diepte en helderheid, wat zorgt voor een meeslepende, levensechte kijkervaring voor films onderweg.

Optoma Photon Go triple RGB

BT.2020 Kleurnauwkeurigheid

Ontdek levendige kleuren met 110% BT.2020, met een breder scala aan rijke, levensechte tinten voor ongeëvenaarde helderheid en realisme. Perfect voor films of creatief werk, geniet van diepere roodtinten, helderdere groentinten en levendige blauwtinten die uw content tot leven brengen.

Optoma Photon Go BT.2020

Automatische keystone- en focuscorrectie

Automatische keystone past automatisch het trapeziumeffect aan wanneer de projector off-axis is of het gewenste projectieoppervlak niet perfect vlak is om binnen een oogwenk een perfect uitgelijnd beeld te creëren.

*Automatische keystone past verkeerd uitgelijnde beelden aan tot +/- 10 graden horizontaal en +/- 5 graden verticaal.

Photon Go auto keystone

Tot 1,5 uur draadloos afspelen

Ingebouwde batterij voor maximaal 1,5 uur draadloos media afspelen of maximaal 4 uur muziek afspelen in Bluetooth-luidsprekermodus.

Optoma Photon Go 1,5 uur batterijduur

Draadloze vrijheid

Dankzij een superdraagbaar, lichtgewicht en batterijgeïntegreerd ontwerp, kunt u het grote scherm meenemen van de woonkamer naar waar het leven u ook brengt!

Photon Go draadloos

Google Cast

Google Cast levert multi-screen tv en audio-ervaring – cast draadloos tv-programma’s en films vanaf uw mobiele apparaat of tablet met één druk op de knop.

Google cast

Dolby Audio

Stap in een wereld van geluid waar elk gefluister, elke beat en explosie echt aanvoelt. Aangedreven door twee 10W-luidsprekers en compatibel met Dolby Audio, omhult u uw zintuigen met rijk, gelaagd geluid.

Gebruik als TV-vervanger

Je kan met deze Optoma Photon Go TV projector prima projecteren op een witte muur. In situaties met veel omgevingslicht adviseren wij om deze UST projector te gebruiken samen met een daglichtscherm. Ons ALR scherm is een daglichtscherm, dit scherm reflecteert vooral het van onder geprojecteerde licht vanaf de projector. Licht wat vanaf boven en vanaf de zijkanten op dit scherm vallen is veel minder zichtbaar. Daarom krijg je met dit scherm een contrastrijker beeld in een huiskamer waar veel omgevingslicht is.

Photon Go Dolby Audio

Ervaar een groter schermformaat

Geniet van de flexibiliteit van home entertainment-projectie in de kleinste ruimtes. Deze projector met ultrakorte projectieafstand kan een groot scherm van maximaal 100 inch bereiken wanneer deze dicht bij uw muur wordt geplaatst.

HDR

HDR- en HLG-compatibel
Geschikt voor het ontvangen en weergeven van zowel HDR10- als Hybrid Log Gamma (HLG) HDR-inhoud. Met deze Optoma-projector kunt u veel meer details en textuur zien. Objecten zien er steviger en levensechter uit en het extra detail zorgt voor een groter gevoel van diepte.

Dolby Audio

Kan Dolby 5.1 decoderen voor een rijk, helder en krachtig geluid. Het ondersteunt zelfs doorvoer via de S / PDIF-uit-poort, zodat u het kunt aansluiten op uw surround sound-systeem.

Wifi 5GHz

Maak draadloos verbinding met uw netwerk voor internettoegang en OTA (updates via de ether).

USB-stroom

Gebruik de USB-A poort om een ​​HDMI dongle van stroom te voorzien, zoals Google Chromecast.

Galerij

Optoma Photon Go PH31UST mini UST projector specificaties:

Display/beeld

Display techniek DLP™
Resolutie  1080p Full HD (1920 x 1080)
Brightness (ANSI) 650 lumen
Brightness (HK) 1200
Contrast ratio 800:1
Native aspect ratio 16:9
Aspect ratio – compatible 4:3
kleur behuizing zwart
Horizontale scan rate 15 ~ 135Khz
Verticale scan reate 50 ~ 240Hz
Uniformity 90%
Screen size 1,52 m ~ 2,54 m (60″ ~ 100″) diagonaal


Lamp info

Lichtbron type DuraCore MultiColor Laser
Maximale levensuren laser 20.000


Optisch

Worp ratio 0,18:1
Projectie afstand (m) 26 cm – 40 cm
Zoom Nee
Brandpuntsafstand (mm)
Lensverschuiving Nee
Native offset 135 %


Aansluitingen

Aansluitingen Ingangen 1 x HDMI 2.0, 1 x USB-C
Uitgangen 1 x USB-A power 1.5A, 1 x S/PDIF
Netwerk RJ45
Draadloos Wifi 5GHz

Bluetooth


Algemeen

Gemiddeld geluidsniveau 32 dB
Maximaal geluidsniveau 35 dB
PC compatibiliteit VGA,SVGA,XGA,720p,1080p, UHD
2D compatibiliteit HDR10,HLG,HEVC,PRIME HDR,AV1,MPEG 1/2/4 1080P30fps H.264/H.265 4KP60pfs
3D compatibiliteit Geen
3D Nee
Veiligheid Veiligheidsbar, Kensington Lock, wachtwoord beschermde interface
OSD / display taal 25 talen, oa: Engels, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Portugees, Russisch, Chinees (vereenvoudigd), Spaans, Chinees (traditioneel)
Werkomstandigheden 0 ° C ~ 40 ° C, max.
Vochtigheid 10-85%
Max. Hoogte 3000 m
Afstandbediening Ja, meegeleverd
Aantal speakers 2
Watts per speaker 10W
In de verpakking:  230V netkabel, 100W netvoedingsadapter, afstandbediening, basis handleiding
Input lag 27,1 ms


Energie

Stroomvoorziening 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Stroomverbruik (standby modus) 0,5 Watt
Stroomverbruik (min) 60 Watt
Stroomverbruik (max) 85 Watt


Gewicht en afmetingen

Netto gewicht 1,7 kg
Dimensies (breedte x diepte x hoogte) mm 252 x 157 x 62 mm


Downloads

Photon Go brochure
Photon Go gebruiksaanwijzing